Predsieňová stena Viola

• Celkom kvalitná , len farba je trochu červenšia ,ale nie moc . Páči sa nám
    • Návod a neoznačenie dielov -dlhé skladanie

OK

• , zakúpené v novynabytok.sk

• Hlavne oceňujem komunikáciu dodávateľa s klientom a ochotu dohodnúť mne vyhovujúci deň dodania.
    • Nemám nič.

Ešte nemam tovar vyskušaný.Len doručený,ale myslím,že bude dobrý...poslúži.

• , zakúpené v novynabytok.sk

tento produkt sa mi páčil na internete a tu som ho kúpila najlacnejšie....všetky služby spojené s nákupom hodnotím veľmi kladne

Hĺbka
35 cm
Šírka
105 cm
Výška
190 cm

Predsieňová stena VIOLA. Je vyrobená z kvalitnej laminátovej dosky v kombinácii s MDF vo farbe orech. Zostava sa skladá z vešiakov, zrkadlá, botníku a skrinky s policami a zásuvkou. Vešiaky a úchyty sú z kovu. Dodávame v demontovanom stave.

• , zakúpené v aa-nabytok.sk

• Celkom kvalitná , len farba je trochu červenšia ,ale nie moc . Páči sa nám
    • Návod a neoznačenie dielov -dlhé skladanie

OK

• Nemám nič.

Ešte nemam tovar vyskušaný.Len doručený,ale myslím,že bude dobrý...poslúži.

• , zakúpené v Nábytok KOSTREJ

• proste som spokojný

Tento tovar momentálne splnil všetky moje požiadavky